Samsung Galaxy Note 8.0

samsung-galaxy-note-8-0Güney koreli Samsung firması , Galaxy Note 2 ile Galaxy Note 10.1 arasında kendine yer bulabilecek yeni bir cihazı piyasaya sunma hazırlığında . Ürünün özellikleri resmi olarak açıklanmasada dünyaca ünlü şirketin yeni kalemli bir cihazı olacak gibi görünüyor .

Samsung’un üretmiş olduğu 7-8 inç’lik tabletleri zaten bulunmakta . Lakin firmanın planı kalemli yapısıyla yeni Samsung Galaxy Note 8.0 ı iPad mini’ye karşı rakip yapmak istiyor olabilir.

Ekranı ürünün ismindende anlaşıldığı gibi 8 inç . çözünürlüğünün ise 1280×800 olması beklenıyor . Bunun alamı ise ürün iPad miniden daha iyi demek.

İşletim sistemi ise Jelly Bean olacağı kesin gözüyle bakılıyor . 4.1 mi yoksa 4.2 mi bu büyük bir soru işareti .

Sızan bazı bilgilere gore Galaxy Note 8.0, 2GB rame , 32 GB saklama dahil hafızaya , 5 MP kamraya , 3G ye , 4600 mAh pile ve S-pen kaleme sahip . Cihazın 1.6GHz dört çekirdekli işlemciye sahip olduğu sızan digger iddialar arasında .

Fiyat bakımından Glaxy Note 8.0 ın uçuk bir fiyat olmasını bekleyemeyiz , sonuçta uygun fiyatlı tabletlerle rekabete girecek olan cihaz , iPad mini den daha ucuza satmak gibi bir düşüncesi olduğu kesin.

Yeni Galaxy Note 8.0 ın raflara gelmesi nisan ayı gibi gözüküyor

One Response to “Samsung Galaxy Note 8.0”

  1. ahmet Reply

    Waaaay süper cihaz Galaxy Tab 7 kullanmıştım Samsung Note 8 çok daha kullanışlı olur sanırım 😀 bekliyoruz

Leave a Reply

Please type the characters of this captcha image in the input box

Please type the characters of this captcha image in the input box