HTC One X+

HTC One X+

HTC geçtiğimiz ay piyasaya sunduğu One x+ modeliyle ne kadar iddalı olduğunu ispatlamış ve iyi bir satış grafiği elde etmişti. HTC her ne kadar windows phone a odaklanan firmalardan olsada android işletim sistemine verilen önem azalmamış. One x+ rakiplerinin satış rakamlarını geride bırakacak kadar güçlü. Dış görünüş bakımından One x+ ı One x ten ayırmak

HTC geçtiğimiz ay piyasaya sunduğu One x+ modeliyle ne kadar iddalı olduğunu ispatlamış ve iyi bir satış grafiği elde etmişti. HTC her ne kadar windows phone a odaklanan firmalardan olsada android işletim sistemine verilen önem azalmamış. One x+ rakiplerinin satış rakamlarını geride bırakacak kadar güçlü.

Dış görünüş bakımından One x+ ı One x ten ayırmak pek mümkün değil, hemen hemen benzer. ama ufak değişimler var. bunlar ise şöyle: 134 x 70 x 8.9 mm’lik ölçülere sahip olan telefonun ağırlığı piliyle beraber 135 gram ağırlığında. Arka yüzeyin kayma ve çizilme önleyen bir kaplama malzemesi bulundurduğu da telefona dokunduğunuz anda kendini hissettiriyor. Arka yüzde de kameranın çevresinde dönen çerçeve metalik kırmızı görünümde. Kırmızı rengin seçiminde Beats Audio ses teknolojilerinin etkisi olsa gerek. Ekranın altında bulunan dokunmatik tuşlar kırmızı renkli bir aydınlatma bulunmakta. Micro SIM standardı eski modelde olduğu gibi devam ediyor. Yeni ekranın 4.7 inç büyüklüğünde ve Gorilla Glass 2 koruyucu malzeme ile kaplı. Çizilmesi neredeyse imkasız.

HTC One X+ güçlü bir telefon. NVIDIA’nın Tegra 3 platformuna sahip ve hem sistem, hem de grafik olarak tatmin edici sonuçlar çıkarıyor. Telefonda kullanılmış olan işlemci 1.7 GHz frekansa sahip ve dört çekirdekli. İşletim sistemi ise Google Android 4.1.1. HTC Sense 4+ arayüzü yine bu telefondada mevcut. telefonda batarya güçlendirilmiş , dahili hafıza 64 gb ye kadar arttırlmış. Ön kamerası 8.0 megapixel çözünürlüğe sahip ve LED flas BSI algılayıcı gibi özelliklere sahip ve 28 mm geniş açı standartında lensi var. Video kayıt kalitesi arka kamera 1080p ön kamera 720p. Telefonun en eşsiz özelliği beast audıo ses sistemine sahip olması, telefonla adeta bütünleşmiş olan sistem mükemmel nir ses kalitesi sağlıyor.

HTC One X+ özellikleri bakımından rakipleriyle eş değerde, android tercih edenler için iyi bir alternatif olabilir. şimdi sizi HTC One X ve HTC One X+ telefonlarının karşılaştırıldığı video ile başbaşa bırakıyorum.

İyi Seyirler…

Posts Carousel

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

Latest Posts

Top Authors

Most Commented

Featured Videos

Visitors