Need For Speed Most Wanted 2012

Yarış oyunu denildiği zaman akla ilk gelen oyun yıllardır Need For Speed olmuştur. Need For Speed karşımıza tekrar Most Wanted isimi ile çıkıyor. Eskı oyun ile aynı ismi taşıma sorunu ise oyunun sonuna 2012 ibaresi konularak giderilmiş gibi gözüküyor. Oyunda en çok dikkati üzerine çeken şeylerden biri polisler. Polis birimleri eski oyunlara göre daha nizami

Yarış oyunu denildiği zaman akla ilk gelen oyun yıllardır Need For Speed olmuştur. Need For Speed karşımıza tekrar Most Wanted isimi ile çıkıyor. Eskı oyun ile aynı ismi taşıma sorunu ise oyunun sonuna 2012 ibaresi konularak giderilmiş gibi gözüküyor.

Oyunda en çok dikkati üzerine çeken şeylerden biri polisler. Polis birimleri eski oyunlara göre daha nizami bir biçimde dolaşıyor. İlginç olan tarafı ise polislere dokunmadığınız sürece sizi takip etmiyorlar , yani yanlarından 150 ile geçseniz bile herangi bir takip olmuyor ama ufak bir temas bile büyük bir takibin başlangcı olabilir. Yeni Most Wanted daki bir diğer yenilik polislerin duvarlara çarpması ya da istedikleri yerde duramamak gibi, tıpkı bir başka oyuncunun yapacağı hataları yapıyorlar ki bu gerçekten çok iyi birşey.

Aracınızla bir objeye çarptığımızda hasar apaçık şekilde görünüyor. Süratli bir şekilde bir duvara girerseniz sonucu bir patlama oluyor. fakat kazanın oluş anı ağır çekim kamerada izledikten kısa bir süre sonra oyuna geri dönebiliyorsunuz.

Need for speed MW, bizi fairheawen adlı bir şehire götürüyor oyuna başlandığı andan itibaren şehrin içinde grziniyorz ve karşımıza çıkan kutu şekline gelip spin atınca yarışa başlıyoruz. Şehirlerde tamirciler mevcut altından geçtiğimiz anda hem araba sıfırlanıyor hemde yeni bir renge kavuşuyor.

Oyunda 55 tane arabanın bulunduğunu belirtmemek olmaz . Lakin araçların bir çoğu multiplayer görevlerini tamamladıktan sonra açılıyor. Tek kişilik oyun modunun yanInda birde multiplayer oyun modu mevcut. PC, 12 kişiye kadar, PS3 ve Xbox 360 sekiz kişiye kadar, PS Vita ise 4 kişiye kadar onlie oyun desteği veriyor .

Need For Speed yeni oyunuyla adından bir kez daha bahsettireceğe benziyor, şimdi oyunun trailler videosuyla başbaşa bırakıyorum

İyi Seyirler…

Posts Carousel

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

Latest Posts

Top Authors

Most Commented

Featured Videos

Visitors