Samsung Galaxy Camera Video

Samsung Galaxy Camera Video

Samsung Galaxy Camera üstün özellikleriyle bizlere yeni bir dünyanın kapılarını açıyor . Samsung Galaxy S3 ve samsung diğer Android telefonlarında kullandığı 4.8 inç büyüklüğünde ve HD çözünürlüğü olan HD Super Clear dokunmatik ekranı, 1.4 GHz hızında çalışan 4 çekirdekli Exynos İşlemcisi ,1 GB RAM, Mali 400 MP CPU , 8 GB dahili hafıza ve artırılabilir

Samsung Galaxy Camera üstün özellikleriyle bizlere yeni bir dünyanın kapılarını açıyor . Samsung Galaxy S3 ve samsung diğer Android telefonlarında kullandığı 4.8 inç büyüklüğünde ve HD çözünürlüğü olan HD Super Clear dokunmatik ekranı, 1.4 GHz hızında çalışan 4 çekirdekli Exynos İşlemcisi ,1 GB RAM, Mali 400 MP CPU , 8 GB dahili hafıza ve artırılabilir hafıza gibi özelliklerle donatılmış Samsung Galaxy Camera , Android tabanlı bir telefondan beklenilen performansın fazlasını gösteriyor.

Samsung ‘un en son teknolojiyle geliştirdiği yazılımı Android 4.1 Jelly Bean ve ayrıca TouchWiz Nature arayüzü bu üstün teknolojili üründe kullanılmakta .Samsung Galaxy Cameraya 1650 mAh’lik batarya ile geliyor , ayrıca kutu içerisinde yedek bir bataryada mevcut.

3G , WiFi , GLONASS destekli A-GPS, Bluetooth 4.0 gibi kablosuz bağlantıları desteklemekte.

Fotoğraf makinasının özellikleri : 16.3 megapixel CMOS sensöre sahip . f2.8 diyafram değerinde olan objektif, 21X zoom yapabiliyor ve objektif 23-483 milimetre odak uzaklığına sahip.

15 farklı varsayılan mod ile kolay fotoğraf çekim deneyimi sunan Galaxy Camera, fotoğraf sihirbazı aracıyla fotoğraflar üzerinde kolay değişiklikler yapmanızı sağlamakta. Ayrıca Android’li cihaza Instagram gibi uygulamaları yükleyebiliyor, çektiğiniz fotoğrafları doğrudan internete yükleyebiliyorsunuz. Sesli yönetim ile beraber fotoğraf çekme işlemini sesli komutlarınızla gerçekleştirebiliyorsunuz.

Ülkemizde satışa sunulan bu ürün , tablet niteliğinde olup Galaksi S3 ile yapabileceğiniz bir çok şeyi rahatlıkla yapmanızı sağlıyor

Posts Carousel

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

Latest Posts

Top Authors

Most Commented

Featured Videos

Visitors