Samsung Galaxy Note 2

Samsung Galaxy Note 2

Samsung firmasının Galaxy S2 den sonraki yeni akımı Galaxy Note serisi, 5.3 inç ekran boyutuyla, 10 milyonu aşan bir satş başarısıyla Samsung’un yüzünü güldürmüşe benziyor. Samsung Galaxy Note 2 de çift kanal teknolojisi kullanmış. bant genişliği arttırılmış ve 2GB RAM kullanılmış. böylece aynı anda bir çok uygulama açabiliyorsunuz. Galaxy Note 2 önceki note modeli ve

Samsung firmasının Galaxy S2 den sonraki yeni akımı Galaxy Note serisi, 5.3 inç ekran boyutuyla, 10 milyonu aşan bir satş başarısıyla Samsung’un yüzünü güldürmüşe benziyor.

Samsung Galaxy Note 2 de çift kanal teknolojisi kullanmış. bant genişliği arttırılmış ve 2GB RAM kullanılmış. böylece aynı anda bir çok uygulama açabiliyorsunuz.

Galaxy Note 2 önceki note modeli ve Galaxy S3 modellerine göre daha iyi güncellemelerle karşımıza geliyor , en büyük güncelleme ise RAM tarafından gerçekleşmiş.

5.5 inç büyüklüğünde Super AMOLED ekranı olan Galaxy Note 2, önceki nesil Super AMOLED HD ekranlara göre farklı bir dizilime sahip ve daha kaliteli bir görüntü sağlıyor.

Samsung’un 32nm teknolojisi ile yarattığı 4 çekirdekli Exynos 4412 işlemcisinin, 1.6 GHz’de çalıştığı Galaxy Note 2’de grafik birimi 400 mhz hızında çalışan MALI 400 GPU’su bulunmakta.

Samsung Galaxy Note 2’nin bekleme süresi ise 3G’de 890 saat. 3100 mAh’lik devasa bataryaya sahip olan telefon pil bakımından çok güçlendirilmiş

Şimdi sizi samsung un bu muhteşem telefonunun trailler videosula başbaşa bırakıyorum

İyi seyirler…

Posts Carousel

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

Latest Posts

Top Authors

Most Commented

Featured Videos

Visitors