Samsung Galaxy Note 8.0

Samsung Galaxy Note 8.0

Güney koreli Samsung firması , Galaxy Note 2 ile Galaxy Note 10.1 arasında kendine yer bulabilecek yeni bir cihazı piyasaya sunma hazırlığında . Ürünün özellikleri resmi olarak açıklanmasada dünyaca ünlü şirketin yeni kalemli bir cihazı olacak gibi görünüyor . Samsung’un üretmiş olduğu 7-8 inç’lik tabletleri zaten bulunmakta . Lakin firmanın planı kalemli yapısıyla yeni Samsung

samsung-galaxy-note-8-0Güney koreli Samsung firması , Galaxy Note 2 ile Galaxy Note 10.1 arasında kendine yer bulabilecek yeni bir cihazı piyasaya sunma hazırlığında . Ürünün özellikleri resmi olarak açıklanmasada dünyaca ünlü şirketin yeni kalemli bir cihazı olacak gibi görünüyor .

Samsung’un üretmiş olduğu 7-8 inç’lik tabletleri zaten bulunmakta . Lakin firmanın planı kalemli yapısıyla yeni Samsung Galaxy Note 8.0 ı iPad mini’ye karşı rakip yapmak istiyor olabilir.

Ekranı ürünün ismindende anlaşıldığı gibi 8 inç . çözünürlüğünün ise 1280×800 olması beklenıyor . Bunun alamı ise ürün iPad miniden daha iyi demek.

İşletim sistemi ise Jelly Bean olacağı kesin gözüyle bakılıyor . 4.1 mi yoksa 4.2 mi bu büyük bir soru işareti .

Sızan bazı bilgilere gore Galaxy Note 8.0, 2GB rame , 32 GB saklama dahil hafızaya , 5 MP kamraya , 3G ye , 4600 mAh pile ve S-pen kaleme sahip . Cihazın 1.6GHz dört çekirdekli işlemciye sahip olduğu sızan digger iddialar arasında .

Fiyat bakımından Glaxy Note 8.0 ın uçuk bir fiyat olmasını bekleyemeyiz , sonuçta uygun fiyatlı tabletlerle rekabete girecek olan cihaz , iPad mini den daha ucuza satmak gibi bir düşüncesi olduğu kesin.

Yeni Galaxy Note 8.0 ın raflara gelmesi nisan ayı gibi gözüküyor

1 comment

Posts Carousel

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

1 Comment

  • ahmet
    21/02/2013, 11:03 PM

    Waaaay süper cihaz Galaxy Tab 7 kullanmıştım Samsung Note 8 çok daha kullanışlı olur sanırım 😀 bekliyoruz

    REPLY

Latest Posts

Top Authors

Most Commented

Featured Videos

Visitors